Sucky. It helps to live a few dozen miles from one of the largest refinery complexes in the country.Got you beat: We're at $3.64 the last time I checked.![]()
![]()
We're averaging $4.17. Basically, one gallon for me is that same as four days of food (I can eat cheap, and not at McDonalds).![]()
Oh, and I eat super cheap myself. Cooking is fun.
Gas is about $3.68 or so out here in Hawaii as well (but then we to have our own refinery on the island), but the price of food in figgin insane
![madashell :madashell:](./images/smilies/angry-smiley-054.gif)